LIMBACH

Zobraziť

ČIERNA VODA

Zobraziť

NOVÁ DEDINKA 2

Zobraziť

KOŠICE

Zobraziť

NOVÁ DEDINKA 1

Zobraziť

SVÄTÝ JUR

Zobraziť

PRÍSTAVBA RD RUSOVCE

Zobraziť

CHATA GELNICA

Zobraziť

JAKLOVCE

Zobraziť

NADSTAVBA BYTOVÉHO DOMU MARGECANY

Zobraziť

BYTOVÝ DOM SELICE

Zobraziť

RODINNÝ DOM BRATISLAVA - PALISÁDY

Zobraziť

KLČOV

Zobraziť

STUPAVA

Zobraziť

SOLČANY

Zobraziť

REKONŠTRUKCIA RD SVIT

Zobraziť

ČUNOVO

Zobraziť

TESÁRSKE MLYŇANY

Zobraziť

TOMÁŠOV

Zobraziť

PALISÁDY

Zobraziť

DOBROHOŠŤ

Zobraziť

BIELY KOSTOL "NA VÝSLNÍ"

Zobraziť

VEĽKÝ FOLKMAR

Zobraziť

ZÁLESIE

Zobraziť

DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Zobraziť

TAJOV

Zobraziť

Referenčná mapa

Môžete si pozrieť naše ukážkové domy, kde sa bližšie zoznámite s technológiou a na vlastnej koži "zažijete" drevodom. Ponúkame možnosť stretnúť sa s architektom aj realizátorom, ktorí vás prevedú domom a zodpovedajú na všetky otázky. Aktuálne realizácie v rôznych stupňoch dokončenia sa nachádzajú tu mape.

Skutočne chytrá domácnosť- to je riadiaci systém Domotron.

S Domotronom budete mať opraty vášho domu vždy pevne v rukách, či už na jeho riadenie používate vypínače, počítač alebo mobilný telefón. Jeho skutočné kúzlo spoznáte vtedy, keď zistíte, koľko starostí vyrieši úplne sám a ako vám tak dokáže uľahčiť život.

Vďaka nekonečným možnostiam prispôsobovania dokáže váš dom naozajstné zázraky. Pokrokový systém vám navyše umožní pohodlne upravovať všetky nastavenia presne podľa vašich predstáv. Vďaka Domotronu sa tak stanete skutočným pánom svojho domu.

Spoločnosť ISOVER s celosvetovou pôsobnosťou, vyvíja a predáva izolačné materiály v tej najvyššej kvalite už od roku 1936. ISOVER, divízia izolačných materiálov francúzskeho koncernu Saint-Gobain, založeného v roku 1665 vo Francúzsku, je najväčší výrobca tepelných, akustických a protipožiarnych izolácií s pôsobnosťou a výrobnými závodmi po celom svete.

Inštitút pre energeticky pasívne domy (iEPD) je v zmysle zákona 83/1990 Zb. nepolitická, dobrovoľná, záujmová mimovládna organizácia. Jej cieľom je všestranne podporovať najmä výstavbu energeticky pasívnych domov, ale aj architektúru ohľaduplnú k prostrediu a udržateľný rozvoj v tvorbe životného prostredia.

 

Spoločnosť Zaťko team s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003 a ako subdodávatelia na rakúsky trh od roku 2009. Špecializujeme sa na komplexnú realizáciu šikmých striech zahŕňajúcu zhotovenie krovu, oceľovej nosnej konštrukcie a pokladanie strešných krytín renomovaných výrobcov ako Bramac, Tondach, Roben, KM-beta, Creaton, a taktiež asfaltových šindľov. V našej ponuke sú samozrejme aj klampiarske práce, výstavba zrubových domov, výstavba nízkoenergetických montovaných domov a tesárske práce.

 

Spoločnosť  Euroheat, s.r.o.  sa zaoberá predajom a distribúciou produktov od nemeckej firmy SCHÜTZ. Dodáva všetky komponenty pre podlahové vykurovanie, kvalitný inštalačný systém Eur-O-Press voda – kúrenie – plyn, špeciálny systém kúrenie / chladenie / vetranie - systém Airconomy, plastové nádrže na vykurovacie oleje. 

 

Tepelne upravené drevo, ktoré je vo svete známe pod názvom Thermowood® sa svojimi vlastnosťami vyrovná tropickým drevinám. Jeho výhodou je, že aj smrek alebo borovica je po úprave vhodné na použitie vo vlhkom prostredí a na miestach vyžadujúcich výnimočnú rozmerovú stabilitu a biologickú odolnosť – najmä fasádne obklady a terasy. Používanie tepelne upravených európskych drevín tak prispieva k šetreniu vzácnych dažďových pralesov.

Sema software je špičkový program pre konštrukcie, drevostavby, zrubové stavby a schody. Softvér s vysokým výkonom a schopnosťou automatizácie kreslenia. Na základe požiadaviek z oblasti drevostavieb bolo vytvorené riešenie spojujúce remeslo s moderným a ekonomicky výhodným spôsobom výroby. Je určený práve pre spracovanie detailnej výrobnej dokumentácie a naviac je s jeho pomocou možné vypracovať architektonickú štúdiu, projekt pre stavebné povolenie, alebo akúkoľvek inú formu výkresu.

Projekt "Na výslní"spoločnosti Cere Invest ponúka bývanie v príjemnom a bezpečnom prostredí, komplexne rieši požiadavky budúcich majiteľov a zaručuje individualizovaný prístup ku klientom. Byty, domy a pozemky v obci Biely Kostol, vzdialenej len pár km od Trnavy, v tichej a slnečnej lokalite s novovybudovanou infraštruktúrou, sú tou najlepšou voľbou pre rodiny, mladých ale i starších ľudí.